Reklam

Reklam

CamTwist Mac için

 • Ücretsiz

 • Türkçe dilinde
 • V 3.4.3
 • 2.8

  (143)
 • Güvenlik Durumu

Softonic incelemesi

Görüntülü sohbete özel efektler ekle

Mac için CamTwist , sohbetlerinizi her türlü orijinal ve özel efektle süslemenizi sağlayan ücretsiz bir video uygulamasıdır .

CamTwist kurulumu biraz zor, ancak bir kez kurulduktan sonra, çoğu görüntülü sohbet servisiyle çalışır. Skype , Yahoo! haberci ve uStream. Ayrıca masaüstünden de yayın yapabilirsiniz veya Flickr , Örneğin. CamTwist, bindirmeleri eklemek, kameraları değiştirmek veya canlı bir slayt gösterisi oluşturmak gibi bir miktar canlı karıştırma yapmanızı sağlayacak bir Studio bölümü içerir. Daha teknik yetenekli, kendi özel efektlerinizi de yaratabilir !

Bu, varsayılan olarak 50'den fazla efekti ile birleştiğinde, sadece CamTwist tamamen ücretsiz olduğu için, tek bir kuruşa sahip olmak zorunda kalmadan gerçekten yaratıcı olmanızı sağlar! Mac'inizde gezinmeyi seviyorsanız, CamTwist'in uygulamayı her türlü özelleştirmeye kadar açan AppleScript desteği sunduğunu da bilmek istersiniz.

Hareket halindeyken biraz karmaşık olmasına rağmen, CamTwist görüntülü sohbetlerinize eğlenceli efektler eklemek için çok iyi ücretsiz bir araçtır.

İTunes etkisi titreşim sorunu için düzeltme Dosyaları efekt listesine sürükleyerek filmleri ve görüntüleri hızlı bir şekilde oluşturun Film Kaynağı en boy oranı hatası düzeltildi Masaüstü kaynağı için Fare modunu izleyin Tam Ekran adı yerelleştirme hatası düzeltildi Bazı filmlerin sonunu algılamak için düzeltme Düzeltme dışındaki Telestrator için düzeltme 4: 3 video Yeni Weatherbug protokolü Yeni Weatherbug simge özellikleri için Telestrat Fix için özel pencere. Studio konumunu ve takas modu ayarını hatırla Özel durum listesindeki Safari için özel işlem Tam ekran modundan çıkmak için esc tuşuna basın (ana ekranda olduğunda) Yeniden boyutlandırılabilir önizleme penceresi (yapılandırılmış çözünürlüğe kadar) IRC Etkisi UTF-8 desteği Önizleme penceresi için yansıtma görüntüsü seçeneği ve Studio monitörleri Film oynatılmıyorken film videosunu gizleme yeteneği (PIP için) Albümde efekti göster "Çoğalt Düğmesi" bağlam menüsü seçeneği Film kaynağı giriş ve çıkış noktaları Film kaynağı önizleme seçeneğinde sessize alındı ​​Zaman durur (bazı şeyler animasyon yapmaz Slayt Gösterisi VNC istemci kaynağında Twitter efektleri Peview iPhoto desteği

Değişiklikler

 • İTunes etkisi titreşim sorunu için düzeltme Dosyaları efekt listesine sürükleyerek filmleri ve görüntüleri hızlı bir şekilde oluşturun Film Kaynağı en boy oranı hatası düzeltildi Masaüstü kaynağı için Fare modunu izleyin Tam Ekran adı yerelleştirme hatası düzeltildi Bazı filmlerin sonunu algılamak için düzeltme Düzeltme dışındaki Telestrator için düzeltme 4: 3 video Yeni Weatherbug protokolü Yeni Weatherbug simge özellikleri için Telestrat Fix için özel pencere. Studio konumunu ve takas modu ayarını hatırla Özel durum listesindeki Safari için özel işlem Tam ekran modundan çıkmak için esc tuşuna basın (ana ekranda olduğunda) Yeniden boyutlandırılabilir önizleme penceresi (yapılandırılmış çözünürlüğe kadar) IRC Etkisi UTF-8 desteği Önizleme penceresi için yansıtma görüntüsü seçeneği ve Studio monitörleri Film oynatılmıyorken film videosunu gizleme yeteneği (PIP için) Albümde efekti göster "Çoğalt Düğmesi" bağlam menüsü seçeneği Film kaynağı giriş ve çıkış noktaları Film kaynağı önizleme seçeneğinde sessize alındı ​​Zaman durur (bazı şeyler animasyon yapmaz Slayt Gösterisi VNC istemci kaynağında Twitter efektleri Peview iPhoto desteği

AVANTAJLAR

 • Flickr slayt gösterileri
 • Tweaking için AppleScript desteği
 • CamTwist Studio'da canlı karıştırma

DEZAVANTAJLAR

 • Kurmak için biraz karmaşık olabilir

Program diğer dillerde mevcuttur


CamTwist Mac için

 • Ücretsiz

 • Türkçe dilinde
 • V 3.4.3
 • 2.8

  (143)
 • Güvenlik Durumu

CamTwist hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer CamTwist denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!


Reklam